ДЕНЬ МИРУ

Хай буде мир завжди на всій землі, нехай сміються діти- самоцвіти, хай сонце миру в кожному вікні нам душі гріє в сонячній блакиті.

Не так давно слово “війна” нам здавалося чужим. Але ось уже впродовж трьох років  частина нашої країни знемагає і стогне від гулу гармат і розриву мін, ллється невинна кров, матері, вмиваючись сльозами, хоронять своїх дітей, діти – батьків, дружини – коханих, діти окупованих територій не знають, що таке спокійний сон.

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.. Генеральна Асамблея ухвалила, що починаючи з 2001 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатись, як день глобального припинення вогню і відмову від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримуватись припинення воєнних дій протягом дня.

В ході реалізації довготривалого проекту «У нас єдина доля, ім’я її – Україна» у нашому навчальному закладі проводився флеш-моб «Голуб мир.» Організаторами цієї акції були учні 10-Б класу ( вихователь Фущич Уляна Степанівна) і 10-І класу (вихователь Владика Леся Тадеївна), були спеціально підготовлені стенди й міні-листівки, у вигляді голубів, що символізують мир. Згодом на листівках учасники флеш – мобу мали можливість написати щиросердечні привітання й побажання воїнам АТО Ліцеїсти та вчителі з радістю писали побажання та прикріплювали до плакатів миру.

Мир-це головна цілісність для будь-якої людини. Ми зрозуміли, що прагнемо миру, спокою у душах і серцях, у наших домівках. Саме у цей день, день Миру, 21 вересня, у день народження Богородиці Діви, ми плекаємо віру й надію, що Вона покриє нас усіх Святим своїм Омофором, захистить від усяких ворогів, видимих і невидимих, і випросить у Господа миру для нашої неньки-України.

 

Учні 10-б і, 10-і класів

DSC_0285 DSC_0286 DSC_0289 DSC_0293 DSC_0296 DSC_0298 DSC_0418