Ліцейна розколяда

Вже стало хорошою традицією проводити щорічно у ліцеї розколяду, у якій беруть участь учні всіх класів. Ось і цьогоріч вихователями Яцишин С.В., Галяном Т.В., Паснак М.В., Купчак І.А., учнями 10-Б, 10-І,10-П, 8-І класів ( у рамках проектів «Криниця душі народної» та «До Господа – через молитву й пісню» )було організовано та проведено розколяду «Кутя в макітрі, трепетна свіча та коляда, що лине аж до неба…»

Сповнені різноманітних пісенних барв, звучали колядки, віншування. Ми славили новонародженого Ісусика, співали Йому: «Осанна! Слава во вишніх Богові!» Ми славили Його колядками, підносилися душами до небес, просячи у Бога благословення на Новий рік, щоб Господь дарував щасливий вік. А наші хлопці завітали з вертепом, дівчата – з меланкуванням. Було цікаво та весело. Співробітник читального залу Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва та молоді Цісельська Т.А. завітала до ліцеїстів з народознавчою виставкою книг “Новорічно-різдвяна магія”.

Маємо надію, що Господь Бог вислухає наші молитви-піснеспіви, які лунали із дитячих сердець і подарує нам щасливу долю і мир нашій неньці Україні.

Організатори дійства щиро вдячні вихователям, які розучували з учнями колядки та щедрівки. Ми бажаємо усім словами Богдана Кучера: «Щасливого Різдва! Щасливого Нового року! Від дня народження Христа – до дня народження Христа хай буде доля вам нівроку!»

CIMG4506

CIMG4503

CIMG4498

CIMG4493

CIMG4484

CIMG4477

CIMG4468