Мала Академія Наук

Переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2018-201н.р.

Кількість учасників – 11

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1. Дарійчук Олександр 10 технологій програмування І Мельник І.Б.
2. Цап Богдан 10 мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм І Мельник І.Б.
3. Кіцул Вероніка 10 експериментальна фізика ІІ Дудидра М.М.
4. Бабак Наталія 11 українська література ІІ Дворська М.М.
5. Лилак Вікторія 10 українська література ІІІ Дворська М.М.
6. Малиновська Вікторія 9 українська мова ІІІ Яницька Г.Г.
7. Василишин Іванна 11 прикладна математика ІІІ Никируй О.Д.

Учасники та переможці IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2018-201н.р. 

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1 Дарійчук Олександр 10 технологій програмування І Мельник І.Б.
2 Цап Богдан 10 мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм В Мельник І.Б.

 Переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2017-201н.р.

 Кількість учасників – 18

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1. Бабак Наталія 10 українська література І Дворська М.М.
2. ЯницькаЮліанна 11 педагогіки І Карман Н.Б.
3. Кіцул Вероніка 9 експериментальна фізика І Дудидра М.М.
4. Ільків Юрій 11 всесвітня історія ІІ Ткач О.М.
5. Сікорин Василь 11 internet-технології ІІ Мельник І.Б.
6. Тичківський Максим 11 соціологія ІІ Садкова Н.Я.
7. Сапіжак Марта 9 прикладна математика ІІІ Адамчук Н.М.
8. Стеф’юк Юліанна 10 охорони довкілля ІІІ Дойонко Н.О.
10. Олексюк Петро 11 всесвітня історія ІІІ Ткач О.М.
11. Вінтоняк Анна 11 українська література ІІІ Капущак С.О.
12 Кіцул Вероніка 9 українська література ІІІ Капущак С.О.
13 Цап Богдан 9 internet-технології ІІІ Дзюбінський С.С.

Учасники та переможці IІI етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2017-2018 н.р. 

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1 ЯницькаЮліанна 11 педагогіки II Карман Н.Б.
2 Кіцул Вероніка 9 експериментальна фізика III Дудидра М.М.

Переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2016-201н.р. 

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1. Кроліцька Олена Михайлівна 11 Українська література І Дворська М.М.
2. Бевзюк Надія Любомирівна 11 Українська література І Дворська М.М.
3. Ткачук Катерина Сергіївна 11 Правознавство І Садкова Н.Я.
4. Яницька Юліана Петрівна 10 Педагогіка І Карман Н.Б.
5. Мельник Марія Іванівна 11 Мікроекономіки та макроекономіки І Курган Л.М.
6. Медвійчук Юлія Віталіївна 10 Українська мова ІІ Яницька Г.Г.
7. Луцик Оксана Василівна 11 Французька мова ІІ Дзюбінська О.К.
8. Ільків Юрій Володимирович 10 Всесвітня історія ІІ Ткач О.М.
10. Василишин Іванна Іванівна 9 Математика ІІ Никируй О.С.
11. Салюк Іванна Андріївна 11 Етнологія ІІІ Хомич О.І.
12. Мельник Віталій Звновійович 11 Технології програмування ІІІ Дзюбінський С.С.

Учасники та переможці IІI етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2016-2017 н.р. 

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1. Ткачук Катерина Сергіївна 11 Правознавство ІII Садкова Н.Я.
2. Яницька Юліана Петрівна 10 Педагогіка ІII Карман Н.Б.
3 Луцик Оксана Василівна 11 Французька мова В Дзюбінська О.К.

 Переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2015-2016 н.р. 

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1. Гекманюк Віталій Михайлович 10 Охорона природи та раціонального природокористування ІІІ Чуй О.В.
2. Кроліцька Олена Михайлівна 10 Українська література II Дворська М.М.
3. Лешко Оксана Дмитрівна 10 Експериментальна фізика ІІ Дудидра М.М.

Рачій Б.І.

4. Бойко Володимир Андрійович 11 WEB -дизайн ІІІ Дзюбінський С.С.
5. Гуменюк Наталія Степанівна 11 Французька мова ІІІ Дзюбінська О.К.
6. Досяк Іван Володимирович 10 Екологія Сегида Т.О.
7. Древко Вікторія Русланівна 11 Українська література IIІ Капущак С.О.
8. Голубовський Олег Олегович 11 Ракетобудування

машинбудування і робототехніка

I Солом’яний Л.Р.
10. Паньків Дмитро Васильович 11 Правознавство I Садкова Н.Я.
11. Хорт Марія Василівна 11 Етнологія II Садкова Н.Я.
12. Никифорук Маріана Мирославівна 11 Соціологія Ш Садкова Н.Я.

Учасники та переможці IІI етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2015-2016 н.р. 

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1. Голубовський Олег Олегович 11 Ракетобудування

машинбудування і робототехніка

III Солом’яний Л.Р.
2. Паньків Дмитро Васильович 11 Правознавство I Садкова Н.Я.

 Переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2014-2015 н.р. 

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1. Малиняк Таїсія 11 Українська література I Дворська М.М.
2. Сварид Андріана 11 Українська література II Дворська М.М.
3. Лешко Оксана 9 Експериментальна фізика Ш Дудидра М.М.

Рачій Б.І.

4. Ребега Ігор 11 WEB -дизайн Ш Дзюбінський С.С.
5. Крищук Оксана 11 Французька мова Ш Дзюбінська О.К.
6. Дяченко Яна 11 Англійська мова Ш Дзюбінська О.К.
7. Фернюк Марія 11 Літературна творчість I Яницька Г.Г.
8. Гарасим’юк Ірина 11 Українська мова I Яницька Г.Г.
9. Карабин Оля 11 Фольклористика I Хомич О.І.
10 Ковтун Вікторія 11 Журналістика II Яницька Г.Г.
11. Голубовський Олег 10 Ракетобудування

машинбудування і робототехніка

II Солом’яний Л.Р.
12. Ткачук Христина 11 Правознавство I Садкова Н.Я.
13. Вовк Анастасія 11 Правознавство II Садкова Н.Я.
14. Гальчук Христина 11 Правознавство Ш Садкова Н.Я.
15. Федорів Юлія 11 Українська література Ш

Учасники та переможці IІI етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідних робіт учнів – членів МАН у 2014-2015 н.р. 

п/п

Прізвище, імя учня Клас Секція місце Вчитель
1. Фернюк Марія 11 Літературна творчість В Яницька Г.Г.
2. Гарасим’юк Ірина 11 Українська мова ІІІ Яницька Г.Г.
3. Ткачук Христина 11 Правознавство В Садкова Н.Я.

 

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 3549

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 3549