Науковий тріумф – 2015

Науковий тріумф-2015 – СВЯТО ІНТЕЛЕКТУ, ГОРДОСТІ, ТАЛАНТУ

   Усім відома істина: є праця – буде результат, яка праця – такий результат. Почесні гості, учителі, вихователі, батьки та ліцеїсти переконалися в цьому 14 травня 2015 року. Із року в рік щедрий урожай пожинають обдаровані діти Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради – переможці ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, інтелектуальних конкурсів, турнірів, спортивних змагань.

BbSrR2E41SY[1]
Переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
HlNoJS2Ou8s[1]
Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
v8RnnoGUnbc[1]
Переможці ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
ZJ-jvOtofak[1]
Переможці інтелектуальних конкурсів, турнірів, спортивних змагань
XcutV_iea2o[1]
Переможці мовних та літературних конкурсів

    В.о. директора закладу А. І. Лемко з гордістю запрошував на сцену номінантів, завдяки яким в 2014-2015 навчальному році наш навчальний заклад достойно виглядає в сучасному освітньому просторі Прикарпаття та України. Проректор Івано-Франківського ОІППО Л. Я. Шелемей подякувала учням та педагогам за самовіддану працю, вагомі результати й побажала успіхів випускникам – майбутньому України.

rpXmCBm0c5g[1]

  Схвильованими й дещо розгубленими на сцені були Ліцеїсти року – одинадцятикласники Гарасим’юк Ірина та Ребега Ігор. Багато щирих та достойних  слів почула про себе Герцюк Христина – Лідер року. Галина Володимирівна Ребега, мама Ліцеїста року, розповіла присутнім, у чому секрет виховання мегаобдарування.

iUKtel6pK4o[1]

   Двогодинне свято для всіх промайнуло як одна мить. Юні обдарування зрозуміли, що вчитися – варто, бути переможцем – круто, носити звання ліцеїста – престижно!

G_Lp0dupqTA[1]