Олімпіади

 

Переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2018-2019рр.)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Зайняте місце, предмет Вчитель
1. Овчарик Юлія 11 ІІ

правознавство

Кульчак Л.С.
2. Бойко Вікторія 11 ІІІ

правознавство

Кульчак Л.С.
3. Щербакова Ярина 11 ІІІ

правознавство

Кульчак Л.С.
4. Кравців Діана 10 ІІІ

правознавство

Садкова Н.Я.
5. Ковцун Надія 9 ІІІ

правознавство

Садкова Н.Я.
6. Михайлів Володимир 10 ІІІ

географія

Фелик О.М.
7. Лопуляк Анастасія 8 ІІІ

географія

Фелик О.М.
8. Бучинська Діана 11 ІІІ

екологія

Чуй О.В.
9. Михайлів Володимир 10 ІІІ

екологія

Сегида Т.О.
10. Кіцул Вероніка 10 ІІІ

англійська мова

Ярема Н.Л.
11. Лопуляк Анастасія 8 ІІ

фізика

Дудидра М.М.
12. Кіцул Вероніка 10 ІІІ

фізика

Дудидра М.М.
13. Мужик Ростислав 11 ІІІ

історія

Василюк Ю.В.,

Андрейчук Л.З.

14. Cолдат Андріана 8 ІІІ

математика

Дутчак О.С.
15. Василишин Іванна 11 ІІІ

математика

Никируй О.Д.
16. Щербакова Ярина 11 ІІІ

економіка

Курган Л.М.
17/ Бойко Вікторія 11 ІІІ

економіка

Курган Л.М.
18 Михайлів Володимир 10 ІІІ

біологія

Сегида Т.О.
19 Шабат Павло Андрійович 10 ІІІ

німецька мова

Люклян О.І.
20 Дмитрів Ольга Ігорівна 10 ІІІ

німецька мова

Люклян О.І.
21 Лилак Вікторія Василівна 10 ІІІ

українська мова

Дворська М.М.
22 Гавриш Ольга Іванівна 9 ІІІ

українська мова

Карман Н.Б.
23 Малиновська Вікторія Дмитрівна 9 ІІІ

українська мова

Карман Н.Б.,

Яницька Г.Г.

 

Учасники та переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2018-2019)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Зайняте місце Предмет Вчитель
1. Овчарик Юлія 11 ІІ

правознавство

Кульчак Л.С. Овчарик Юлія

 

 

Переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2017-2018рр.)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Зайняте місце, предмет Вчитель
1. Феняк Іван 9 І

географія

Курган Л.М.
2. Ільків Юрій 11 ІІ

правознавство

Ткач О.М.
3. Cапіжак Марта 9 ІІ

математика

Вельч Г.С.
4. Феняк Іван 9 ІІ

історія

Ткач О.М.,

Федора Н.В.

5. Ільків Юрій 11 ІІ

історія

Андрейчук Л.З.

Василюк Ю.В.

6. Романів Ольга 11 III,

Хімія

Пахомов Ю.Д.
7. Щекотіхіна Тетяна 8 ІІІ,

Хімія

Пахомов Ю.Д.
8. Кіцул Вероніка 9 ІІІ

англійська мова

Ярема Н.Л.
9. Кіцул Вероніка 9 ІІІ,

фізика

Дудидра М.М.
10. Феняк Іван 9 ІІІ,

фізика

Дудидра М.М.
11. Дарійчук Олександр 9 ІІІ,

фізика

Дудидра М.М.
12. Григорів Назар 10 ІІІ

географія

Курган Л.М.
13. Овчарик Юлія 10 ІІІ

правознавство

Кульчак Л.С.
14. Щербакова Ярина 10 ІІІ

правознавство

Кульчак Л.С.
15. Зітинюк Ольга 9 ІІІ

правознавство

Садкова Н.Я.
16. Кравців Діана 9 ІІІ

правознавство

Садкова Н.Я.
17. Проданюк Ольга 9 ІІІ

правознавство

Садкова Н.Я.
18. Бабій Віталій 9 ІІІ

історія

Лемко А.І.,

Василюк Ю.В.

19. Мужик Ростислав 11 ІІІ

історія

Андрейчук Л.З.

Василюк Ю.В.

20. Яницька Юліана 11 ІІІ

українська мова та література

Карман Н.Б.
21. Мандюк Наталія 10 ІІІ

українська мова та література

Яницька Г.Г.
22. Кіцул Вероніка 9 ІІІ

українська мова та література

Капущак С.О.,

Карман Н.Б.

23. Гавриш Ольга 8 ІІІ

українська мова та література

Карман Н.Б.
24. Вінтоняк Анна 11 ІІІ

економіка

Курган Л.М.
25. Сисак Андрій 11 ІІІ

інформатика

Мельник І.Б.
26. Бундзяк Андрій 11 ІІІ

інформатика

Мельник І.Б.
27. Кухтар Іван 11 ІІІ

інформатика

Мельник І.Б.
28. Бундзяк Андрій 11 ІІІ

інформаційні технології

Мельник І.Б.
29. Пацкун Артур 9 ІІІ

інформаційні технології

Дзюбінський С.С.
30 Мужик Ростислав 10 ІІ

християнська етика

Боберська Н.В.
31 Рубан Галина 9 ІІІ

християнська етика

Боберська Н.В.
32 Клюс Андріана 8 ІІІ

християнська етика

Боберська Н.В.

 

Учасники та переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2017-2018)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Предмет Зайняте місце Вчитель
1. Феняк Іван 9 географія ІІІ Курган Л.М.
2. Ільків Юрій 11 правознавство В Ткач О.М.
3. Cапіжак Марта 9 математика В Вельч Г.С.

 

 

 

Переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2016-2017)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Зайняте місце, предмет Вчитель
1. Андрусяк Михайло Дмитрович 11 ІІІ, математика Бережанська О.М.
2. Кіцул Вероніка Петрівна 8 ІІІ, математика Сапа М.М.
3. Сапіжак Марта Іванівна 8 ІІ, математика Сапа М.М.
4. Щербакова Ярина Михайлівна 9 ІІІ, правознавство Садкова Н.Я.
5. Бойко Вікторія Зеновіївна 9 ІІІ, правознавство Садкова Н.Я.
6. Олексюк Петро Петрович 10 ІІІ, правознавство Ткач О.М.
7. Ільків Юрій Володимирович 10 ІІ, правознавство Ткач О.М.
8. Лешко Оксана Дмитрівна 11 ІІ, правознавство Кульчак Л.С.
9. Ткачук Катерина Сергіївна 11 ІІ, правознавство Кульчак Л.С.
10. Маріяш Олег Петрович 11 ІІІ, англійська мова Боднарчук О.Т.
11. Габорак Дмитро Петрович 11 ІІІ, географія Огар Є.І.
12. Ільків Юрій Володимирович 10 ІІІ, географія Курган Л.М.
13. Салюк Іванна Володимирівна 11 ІІІ, французька мова Букатюк Ю.В.
14. Бундзяк Андрій Михайлович 10 ІІІ, інформатика Мельник І.Б.
15. Андрусяк Михайло Дмитрович 11 ІІІ, інформатика Дзюбінський С.С.
16. Гекманюк Віталій Михайлович 11 IІІ, біологія Чуй О.В.
17. Кіцул Вероніка Петрівна 8 ІІ, фізика Дудидра М.М.
18. Мужик Ростислав Петрович 9 ІІІ, німецька мова Люклян О.І.
19. Романів Ольга Романівна 10 ІІІ, німецька мова Люклян О.І.
20. Вінтоняк Анна Петрівна 10 ІІІ, німецька мова Люклян О.І.
21. Паньків Володимир Іванович 11 ІІІ, хімія Гаврилюк Л.М., Старко І.Ю.
22. Мужик Ростислав Петрович 9 ІІІ, історія Василюк Ю.В., Андрейчук Л.З.
23. Тичківський Максим Васильович 10 ІІ, історія Василюк Ю.В., Андрейчук Л.З.
24. Олексюк Петро Петрович 10 ІІІ, історія Василюк Ю.В., Андрейчук Л.З.
25. Ільків Юрій Володимирович 10 І, історія Василюк Ю.В., Андрейчук Л.З.
26. Дячок Михайло Васильович 11 ІІ, історія Василюк Ю.В., Андрейчук Л.З.
27. Досяк Іван Володимирович 11 ІІІ, екологія Сегида Т.О.
28. Гекманюк Віталій Михайлович 11 ІІІ, екологія Чуй О.В.
29. Мандюк Наталія Романівна 9 ІІ, українська мова Яницька Г.Г.
30. Яницька Юліана Петрівна 10 ІІ, українська мова Карман Н.Б.
31. Нагорняк Анна Василівна 11 ІІ, українська мова Карман Н.Б.
32. Андрусяк Михайло Дмитрович 11 ІІ, інформаційні технології Дзюбінський С.С.
33. Мельник Віталій Зіновійович 11 ІІІ, інформаційні технології Дзюбінський С.С.
34. Кухтар Іван Петрович 10 ІІ, інформаційні технології Мельник І.Б.
35. Бойко Назарій Іванович 10 ІІІ, інформаційні технології Мельник І.Б.
36. Головатий Андрій Анатолійович 11 ІІІ, економіка Курган Л.М.
37 Мельник Марія Іванівна 11 ІІІ, економіка Курган Л.М.
38 Фелісєєв Віталій Андрійович 11 ІІІ, економіка Курган Л.М.

 

Учасники та переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2016-2017)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Предмет Зайняте місце Вчитель
1. Лешко Оксана Дмитрівна 11 правознавство III Кульчак Л.С.
2. Андрусяк Михайло Дмитрович 11 інформаційні технології III Дзюбінський С.С.
3. Ільків Юрій Володимирович 10 історія III Василюк Ю.В., Андрейчук Л.З.
4. Дячок Михайло Васильович 11 історія В Василюк Ю.В., Андрейчук Л.З.

 

 

 

Переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2015-2016)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Зайняте місце, предмет Вчитель
1. Озар Марія Михайлівна 11 ІІІ(екологія) Ференц Н.І.
2. Досяк Іван Володимирович 10 ІІІ (екологія) Сегида Т.О.
3. Гекманюк Віталій Михайлович 10 ІІІ (екологія) Чуй О.В.
4. Гуменюк Наталія Степанівна 11 ІІІ (французька мова) Дзюбінська О.К.
5. Солюк Іванна Андріївна 10 ІІІ (французька мова) Дзюбінська О.К.
6. Іванцівська Оксана Михайлівна 8 І (фізика) Дудидра М.М.
7. Василишин Іванна Іванівна 8 І (фізика) Дудидра М.М.
8. Кобилюк Андрій Григорович 11 ІІІ (математика) Вельч Г.С.
9. Бойко Володимир Андрійович 11 ІІІ (математика) Вельч Г.С.
10. Кухтар Іван Петрович 9 ІІІ (математика) Дутчак О.С.
11. Михайлюк Олександр Олександрович 11 ІІІ (інформатика) Дзюбінський С.С.
12. Бойко Володимир Андрійович 11 ІІІ (інформатика) Дзюбінський С.С.
13. Андрусяк Михайло Дмитрович 10 ІІІ (інформатика) Дзюбінський С.С.
14. Маліборський Юрій Мирославович 11 ІІІ (географія) Харів Т.А.
15. Гекманюк Віталій Михайлович 10 II (біологія) Чуй О.В.
16. Нагорняк Анна Василівна 10 І (українська мова) Карман Н.Б.
17. Яницька Юліана Петрівна 9 ІІ (українська мова) Карман Н.Б.
18. Кроліцька Оксана Михайлівна 10 ІІІ (українська мова) Дворська М.М., Карман Н.Б.
19. Пінах Соломія Юрівна 9 ІІІ (українська мова) Дворська М.М., Уманців Н.С.
20. Габорак Дмитро Петрович 10 ІІІ (економіка) Курган Л.М.
21. Мужик Ростислав Петрович 8 ІІ (історія) Василюк Ю.В.,

Андрейчук Л.З.

22. Ільків Юрій Володимирович 9 ІІ (історія) Василюк Ю.В.,

Андрейчук Л.З.

23. Дячок Михайло Васильович 10 ІІ (історія) Василюк Ю.В.,

Андрейчук Л.З.

24. Белей Олександр Володимирович 11 ІІ (історія) Василюк Ю.В.,

Лемко А.І.

25. Зорій Богдан Романович 11 ІІ (історія) Василюк Ю.В.,

Лемко А.І.

26. Паньків Дмитро Васильович 11 ІІІ (історія) Василюк Ю.В.,

Лемко А.І.

27. Савчук Христина Василівна 11 І (історія) Василюк Ю.В.,

Лемко А.І.

28. Бойко Володимир Андрійович 11 І (інформаційні технології) Дзюбінський С.С.
29. Андрусяк Михайло Дмитрович 10 ІІІ (інформаційні технології) Дзюбінський С.С.
30. Русінкевич Ірина Ігорівна 11 ІІІ (право) Садкова Н.Я.
31. Зорій Богдан Романович 11 ІІ (право) Садкова Н.Я.
32. Михайлюк Наталія Тарасівна 11 ІІ (право) Садкова Н.Я.
33. Лешко Оксана Дмитрівна 10 ІІІ (право) Кульчак Л.С.
34. Ткачук Катерина Сергіївна 10 ІІ (право) Кульчак Л.С.
35. Тичківський Максим Васильович 9 ІІІ (право) Ткач О.М.
36. Ільків Юрій Володимирович 9 ІІ (право) Ткач О.М.

 

Учасники та переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2015-2016)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Предмет Зайняте місце Вчитель
1. Іванцівська Оксана Михайлівна 8 фізика В Дудидра М.М.
2. Савчук Христина Василівна 11 історія В Василюк Ю.В.,

Лемко А.І.

3. Бойко Володимир Андрійович 11 інформаційні технології ІІІ ДзюбінськийС.С.
4. Зорій Богдан Романович 11 право В Садкова Н.Я.
5. Михайлюк Наталія Тарасівна 11 право В Садкова Н.Я.
6. Нагорняк Анна Василівна 10 українська мова В Карман Н.Б.

 

 

Переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2014-2015)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Гусак Назар 11 II Василюк Ю.В.,

Андрейчук Л.З.

2. Чоп Наталія 11 II Василюк Ю.В., Андрейчук Л.З.
3. Зорій Богдан 10 II Василюк Ю.В.,

Лемко А.І.

4. Савчук Христина 10 II Василюк Ю.В.

Лемко А.І.

5. Дячок Михайло 9 III Василюк Ю.В.,

Андрейчук Л.З.

6. Ільків Юрій 8 I Василюк Ю.В.,

Андрейчук Л.З.

7. Крищук Оксана 11 III Дзюбінська О.К.
8. Кохан Володимир 11 III Харів Т.А.
9. Шваб Олександр 11 Ш Харів Т.А.
10. Зорій Богдан 10 Ш Харів Т.А.
11. Белей Олександр 10 Ш Харів Т.А.
12. Петровська Марина 11 Ш Люклян О.І.
13. Нагорняк Анна 9 Ш Карман Н.Б.
14. Савчук Христина 10 Ш Худин Г.М.
15. Гарасим’юкІрина 11 Ш Яницька Г.Г.
16. Лешко Оксана 9 Ш Дудидра М.М.
17. Бойко Володимир 10 Ш Дзюбінський  С.С.
18. Кобилюк Йосип 11 Ш Дзюбінський С.С.
19. Михайлів Йосип 11 II ДзюбінськийС.С.
20. Панків Володимир 9 Ш Рочняк Н.М.
21. Гекманюк Віталій 9 Ш Рочняк Н.М.
22. Гекманюк Віталій 9 Ш Чуй О.В.
23. Дмитрук Ярослав 10 Ш Чуй О.В.
24. Семянчук Софія 11 Ш Никируй О.Д.
25. Ребега Ігор 11 I Дзюбінський С.С.
26. Михайлів Йосип 11 Ш Дзюбінський С.С.
27. Шешурак Віталій 11 Ш Дзюбінський С.С.
28. Данилів Андрій 11 Ш Мельник І.Б.
29. Кобилюк Андрій 11 Ш Дзюбінський С.С.
30. Лучин Святослав 11 Ш Курган Л.М.
31. Лагойда Людмила 11 Ш Курган Л.М.
32. ШвабОлексанр 11 Ш Курган Л.М.
33. Чоп Наталія 11 II Курган Л.М.
34. Гальчук Христина 11 Ш Кульчак Л.С.

 

Учасники та переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін(2014-2015)

№ п/п Прізвище, імя учня Клас Зайняте місце Предмет Вчитель
1. Гусак Назар 11 III Історія Василюк Ю.В.,

Андрейчук Л.З.

2. Чоп Наталія 11 В Історія Василюк Ю.В., Андрейчук Л.З.
3. Зорій Богдан 10 IIІ Історія Василюк Ю.В.,

Лемко А.І.

4. Ільків Юрій 8 I Історія Василюк Ю.В.,

Андрейчук Л.З.

5. Нагорняк Анна 9 ІІ Українська мова і література Карман Н.Б.
6. Михайлів Йосип 11 В Інформатика ДзюбінськийС.С.
7. Ребега Ігор 11 Інформаційні технології Дзюбінський С.С.
8. Шешурак Віталій 11 ІІІ Інформаційні технології Дзюбінський С.С.
9. Чоп Наталія 11 II Правознавство Курган Л.М.

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 3549

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 3549