Перше засідання “Школи молодого вчителя”

22 вересня 2017 року в ліцеї під керівництвом Владики Лесі Тадеївни відбулося перше засідання “Школи молодого вчителя”. Окрім молодих учителів та вихователів, на засіданні були присутні заступник директора з НМР – Андрій Іванович, заступник директора з НВР – Наталія Олексіївна, заступник директора з ВР – Людмила Зіновіївна, методист – Листван Т.С. та психолог Ольга Всеволодівна.

Після ознайомлення з планом засідання учасники перейшли до обговорення нагальних питань. Кожен сформував передові орієнтири для досягнення мети у своїй роботі. На засіданні згідно з розпорядженням Міністерства освіти та науки, піднімалися важливі питання: проблема булінгу в підліткових групах; адаптаціЇ до нового середовища; безпека в інтернеті; та ін. Кожен із присутніх активно відстоював свою позицію щодо поставлених проблем та окреслював шляхи їх вирішення. Зумівши досягти консенсусу в роботі, учасники та присутні поділилися досвідом, презентували зроблену роботу за попередній рік. Андрій Іванович відзначив високу ефективність таких заходів.

Такі зібрання допомагають молодим педагогам та вихователям швидше абстрагуватися, адаптуватися до роботи, перейняти досвід старших поколінь.

Захід закінчився щирими словами подяки та побажаннями, позитивним робочим настроєм.

20170922_150311 20170922_151211 20170922_155455 20170922_161028