Турнір юних програмістів

В грудні відбувся обласний турнір юних програмістів з інформаційних технологій, в якому взяли участь 59 учнів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, вихованців позашкільної освіти області. Даний турнір поєднує в собі не тільки виконання конкурсних завдань безпосередньо на місці, а й захист домашніх творчих робіт та проектів, які створюють учні впродовж тривалого часу.

На підставі підсумкових протоколів учень 11-І класу Пацкун Артур зайняв перше місце; учень 10-І класу Фелісєєв Ігор третє місце (керівник-учитель інформатики Іван Мельник).

Щиро вітаємо з перемогою і зичимо подальших успіхів та досягнень!)!)!)турнір з ІТ2 турнір з ІТ

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 4217