Турніри

 

Турніри 2018-2019 н.р.

 Турнір юних географів

 

№ п/п ПІБ Клас Зайняте місце Вчитель
1 Мужик Ростислав Петрович 11-П  

 

 

 

ІІ

Фелик О.М.
2 Кіцул Вероніка Петрівна 10-І
3 Каглійчук Мар’яна Юріївна 11-І
4 Чоп Василь Богданович 10-П
5 Дарійчук Олександр Ярославович 10-І

 

Турнір юних правників

 

№ п/п ПІБ  

Клас

Зайняте

місце (ІV етап)

Вчитель
1 Мельник Христина Богданівна 11-П  

 

ІІ

 

 

 

Кульчак Л.С.

2 Григорів Назарій Володимирович 11-П
3 Романюк Валерія Валеріївна 11-П
4 Овчарик Юлія Ярославівна 11-П
5 Щербакова Ярина Михайлівна 11-П

 

Турніри 2017-2018 н.р.

Турнір юних математиків

 

Прізвище, ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Сисак Андрій 11  

 

ІІІ

 

Никируй О.Д., Сапа М.М., Дутчак Л.С.

2. Кухтар Іван 11
3. Васкул Іванна 11
4. Василишин Іванна 10
5. Рудик Вікторія 10

 

Турнір юних біологів

 

Прізвище, ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Мужик Ростислав 10  

ІІ

 

Сегида Т.О., Ференц Н.І.

2. Яссінський Андрій 11
3. Романів Оля 11
4. Міщенко Юлія 10
5. Кіцул Вероніка 9

 

Турніри 2016-2017 н.р.

Турнір юних правників

 

Прізвище, ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Лешко Оксана 11  

 

І (ІІІ)

 

 

Кульчак Л.С.

2. Ткачук Катерина 11
3. Стрибко Яна 11
4. Гаріджук Ірина 11
5. Крищук Оксана 11

 

Турнір юних хіміків

 

Прізвище, ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Гекманюк Віталій 11  

 

ІІІ

 

 

Гаврилюк Л.М.

2. Зорій Софія 11
3. Кохан Галина 11
4. Паньків Володимир 11
5. Рокіщук Іванна 11

 

Турнір юних географів

 № Прізвище, ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Василишин Христина 11  

 

ІІІ

 

Курган Л.М.,

Огар Є.І.

2. Дзундза Надія 11
3. Головатий Андрій 11
4. Мельничук Андрій 11
5. Габорак Дмитро 11

 

Турніри 2015-2016 н.р.

Турнір юних біологів

 

Прізвище, ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Никифорук М.М. 11 ІІІ Сегида Т.О.
2. Гекманюк В.М. 10
3. Рокіщук І.М. 10
4. Досяк І.В. 10
5. Андрейчук Д.П. 11

 

Турніри 2014-2015 н.р.

Турнір юних фізиків

 

Прізвище, ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Михайлів Йосип 11 ІІІ Дудидра М.М.
2. Сем’янчук Софія 11
3. Павлюк Марія 11
4. Петровська Марія 11
5. Данилів Андрій 11

 

Турнір юних правознавців

 

Прізвище, ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Чоп Наталія 11 I

 

Кульчак Л.С
2. Ткачук Христина 11
3. Гальчук Христина 11
4. Дудка Дмитро 11
5. Гусак Назар 11

 

Турнір юних економістів

 

Прізвище, ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
1. Шваб Олександр 11 ІІ Курган Л.М.
2. Лучин Св’ятослав 11
3. Кохан Володимир 11
4. Данилюк Валентина 11
5. Лагойда Людмила 11

 

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 3549

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/liceu151/public_html/wp-includes/functions.php on line 3549