Вареники для воїнів АТО

Вже протягом тижня в стінах нашого ліцею проходить акція – «Теплом своїх сердець зігрій солдата», яка спрямована для того, щоб надати хоч якусь допомогу нашим захисникам. 9 лютого 2017 р. ми ліпили вареники для наших бойовиків. Допомога їм, саме в такий спосіб – це ініціатива вихователів, Владики Л.Т. та Фущич У.С., яку дирекція та учні радо підтримали.
З необхідними продуктами добровільно погодились допомогти ліцеїсти, разом з батьками. Всі діти з різних куточків нашої області звозили, чи то картоплю, цибулю, чи то смалець. Також громадська організація «Народна Рада Прикарпаття», з головою п. Мирославом Римаруком допомогли з фінансуванням цього проекту.

Загалом благодійні акції, в підтримку бойовиків, це звична справа для нашого ліцею, проте ліпити вареники – це щось нове, що відбувалось вперше. Ніхто не знав, як на це відреагують учні та дирекція закладу, всі боялись, що не знайдуться ліцеїсти, які добровільно прийдуть, щоб допомогти, проте боялись даремно. Адміністрація закладу, разом з Андрейчук Л.З. та Дойонко Н.О. також приєднались до нас та ліпили вареники в дружній ліцейній родині, також багато вихователів та вчителів приєднались до цього процесу. Жоден клас не залишився осторонь, всі допомагали, як тільки могли.
Протягом 4 годин всі разом ліпили вареники і в результаті ми отримали їх, аж понад 2 тисячі.
На кінець хотілось би висловити щиру подяку всім, хто в різний спосіб нам допоміг в проведенні цієї акції. Запевняємо вас, що це не остання акція, яка спрямована на підтримку наших бойовиків, адже це дуже потрібно в наш час. Творіть добро і воно вам добром обернеться.
CIMG4602 CIMG4655 CIMG4703 CIMG4704 CIMG4706

Міністр Милосердя