Бронза на відкритому турнірі з волейболу пам’яті Володимира КУНДЕЛЬСЬКОГО
30 вересня на базі манежу відокремленого структурного підрозділу Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся традиційний турнір з волейболу пам’яті Володимира КУНДЕЛЬСЬКОГО, тренера коледжу, який свого часу підготував цілу плеяду професійних гравців і фахівців цієї захопллюючої гри.
Окрім 4-х місцевих команд коледжу фізичного виховання і Івано-Франківського спортивного ліцею “Епіцентр-Подоляни” взяли участь також команди з сусідніх областей – ДЮСШ з Буковини, ДЮСШ “Юність” з Пустомитів (Львівська область) та м. Львів, а також ДЮСШ з Тернополя.
Привітати юних волейболістів під час урочистого відкриття прибули заступник начальника усправління спорту ОДА – Костянтин ЛИСЕЙКО, начальник Департаменту молодіжної політики і спорту м. Івано-Франківськ – Віталій МАТЕШКО і учень Володимира КУНДЕЛЬСЬКОГО, а сьогодні провідний тренер та викладач ЦК з ігрових видів спорту – Володимир УСАЧУК.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Володимира Леонідовича КУНДЕЛЬСЬКОГО та воїнів ЗСУ, які віддали своє життя за незалежність України і за те, щоб ми на вільній від московської окупації території могли працювати, творити і змагатися.
Після рівняння на Прапор і вшанування Державного Гімну України розпочались безкомпромісні і напружені поєдинки за кожен м’яч.
Цього разу всі команди були одного рівня підготовки і майстерності, то ж з перших поєдинків важко було спрогнозувати переможців чи аутсайдерів, тому більшість поєдинків визначав овертайм.
До фінальної частини турніру потрапили 4 команди: команда коледжу фізичного виховання, команда Івано-Франківського спортивного ліцею “Епіцентр-Подоляни”, ДЮСШ “Юність” з м. Пустомити (Львівська обл.) та ДЮСШ (м. Тернопіль.)
Після виснажливих поєдинків поборотись за золоті медалі турніру виброли команди коледжу фізичного виховання і ДЮСШ “Юність м. Пустомити (Львівська обл.), а за ІІІ місце на паралельному майданчику зустрілись команди ДЮСШ м. Тернополя і друга команда Івано-Франківського спортивного ліцею “Епіцентр-Подоляни”.
Команда коледжу фізичного виховання під орудою Володимира УСАЧУКА при активній підтримці своїх однокурсників без надмірних зусиль перемогли команду ДЮСШ м. Пустомити (Львівська обл.) то боротьба за бронзову медаль була бульш напружена і непередбачувана і все ж таки наша команда ліцею переграла сильну команду ДЮСШ (м. Тернопіль), яку тренує відомий фахівець Михайло ТУРКУЛА.
Суддівська колегія визначила 5 кращих гравців за своїм амплуа. Ними стали: Олексій НОСКО (команда “Подоляни-Епіцентр” (Івано-Франківський спортивний ліцей), Іван ЧЕЛЕНЯК з коледжу фізичного виховання, Богдан БОКАЛО з ДЮСШ м. Пустомити (Львівська обл.), Андрій ТОМЧУК – вихованець коледжу фізичного виховання та Михайло ЛЕЩИЛИН з ДЮСШ м. Тернопіль, а найкращим гравцем був визнаний капітан команди коледжу фізичного виховання Олександр КАЛИН.
Переможцями стали:
Команда коледжу фізичного виховання нагороджена кубком, грамотою, а гравці золотими медалями, кубок, срібні медалі та грамоти отримали волейболісти з м. Пустомити (Львівська обл.), кубок за ІІІ місце з відповідними грамотами та медалями дісталось команді Івано-Франківського спортивного ліцею.
Вітаємо з перемогами наших ліцеїстів та тренерів – Наталію БРАТЧИК, Віталія БОНДАРА та Олександра ПРОКОПЦЯ з призовим місцем! ????Бажаємо ще більше перемог!