Війна змінила всі аспекти життя кожного українця…

Війна змінила всі аспекти життя кожного українця…
Особливий період історії становлення держави потребує принципової уваги суспільства до захисту прав та свобод українців. Обмеження, що обґрунтовано накладаються на громадян з метою захисту незалежності та територіальної цілісності країни, мають урівноважуватись ретельним дотриманням конституційних прав та свобод людини.
Це основна тематика нашої зустрічі сьогодні з головним юристом відділу безоплатної правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитром Васильовичем Савуляком. Зустріч проходила у змішаному форматі. І дистанційно (9,10 класи), і очно(11 класи), тому змогли взяти участь усі бажаючі.
Надзвичайно приємно бачити зацікавленість, діти показали не байдужість до подій сьогодення та проявили активну громадянську позицію під час обговорення актуальних питань.
Різко засудили необдумані виступи в соцмережі франківчанок, до яких завітали працівники СБУ. Визначилися, які небезпеки криють сьогодні соцмережі та інтернет-ресурси. Цікаві запитання та конструктивні відповіді допомогли оцінити реалії сьогодення.
Дізналися про заходи правового режиму воєнного стану, які можуть здійснюватися воєнними адміністраціями разом із військовим командуванням.
Важливо бути обізнаним! Ми ще раз пересвідчились, що наша українська молодь – це зброя, що надихає тих, хто сьогодні тримає зброю заради світлого майбутнього України!
Детальніше тут…
http://nsadkova.blogspot.com/2022/12/blog-post.html