Засідання методоб’єднання вихователів

28 серпня у бібліотеці ліцею відбулось засідання МО вихователів. Як завжди план проведення методичного об’єднання був поділений на теоретичну і практичну частини. На засіданні були присутні вихователі, заступник директора з виховної роботи Людмила АНДРЕЙЧУК, заступник директора з навчально-методичної роботи Ігор ПАСІЧНЯК, педагог-організатор Галина ГРИЦУК та практичний психолог Світлана СТУПАРИК.

Голова МО Ганна СТАТКЕВИЧ разом з колективом проаналізували роботу МО за 2022-2023 навчальний рік.

Заступник з виховної роботи Людмила АНДРЕЙЧУК ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо виховних заходів на 2023-2024 навчальний рік.

Потім, разом з присутніми обговорили питання “Стратегічні напрямки виховання у вимірах сьогодення. Рекомендації щодо змістового наповнення планів виховної роботи та їх оформлення.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Ігор ПАСІЧНЯК та заступник директора з виховної роботи Людмила АНДРЕЙЧУК розповіли про безпечне середовище в умовах воєнного стану та алгоритм дій працівників та учнів закладу освіти під час тривог, евакуації та перебування їх у сховищі.

Практичний психолог Світлана СТУПАРИК провела тренінг “Повір у себе”, завданням якого є збереження психічного здоров’я педагогів, актуалізація процесу позитивної самоперебудови та зміцнення психологічного мікроклімату педагогічного колективу.

Педагог-організатор Галина ГРИЦУК виступила з питанням “Роль патріотичної пісні у формуванні національного духовно-морального світогляду сучасної молоді в умовах воєнного стану” та представила свою авторську пісню.

Щиро вдячні за допомогу і підтримку бібліотекарю Марії ХМІЛЬ.

Засідання МО вихователів пройшло дуже інформативно, в чудовій, дружній атмосфері.