Підсумки тижня національно-патріотичного виховання “Ми-українці! Честь і слава незламним!”

З 02 по 07 жовтня у ліцеї проводився тиждень національно-патріотичного виховання «Ми-українці! Честь і слава незламним!».

Впродовж тижня з учнями були проведені наступні виховні заходи:

  1. Педагог-організатор Галина ГРИЦУК спільно з учнівським самоврядуванням створили інформаційний вісник «Століттями боронимо своє»
  2. Бібліотекар ліцею Марія ХМІЛЬ організувала книжкову виставку «Історія нескорених. Від козацтва до сьогодення» та «Покрова – свято мужності та відваги»

3. Урок мужності «Герої нашого краю» провели з учнями 9-Д класу педагог-організатор Галина ГРИЦУК та вчитель історії Олег ТКАЧ.

4.Годину спілкування «Да Вінчі» – людина символ нашого часу» з 9-В класом провели вчитель історії Марія СЕРЕДЮК та вчитель предмету «Мистецтво» Наталія БОБЕРСЬКА.

5.Тематичну зустріч із військовослужбовцем, захисником Володимиром ГЕЛЕТЮКОМ «За наше майбутнє!» провела класний керівник 10-В класу Наталія САДКОВА.

6.Історичний калейдоскоп «Козацькому роду нема переводу» з 8-В класом провели класний керівник Галина ЯНИЦЬКА, бібліотекар ліцею Марія ХМІЛЬ та вихователь Орися ВІЗНЮК.

7.Годину спілкування. Перегляд та обговорення відеороликів «Ми єдиний народ, ми єдина країна!» провела з 10-А класом вихователь Ірина КУПЧАК.

8.Годину спілкування. Перегляд та обговорення відеороликів «Приречені на перемогу» провела вихователь 11-А класу – Ганна СТАТКЕВИЧ.

9.Усіма класними керівниками та вихователями був проведений перегляд художнього історичного фільму «Довбуш» та екскурс вулицями м. Івано-Франківськ.

10.Вчителем української мови Марією ДВОРСЬКОЮ та класним керівником Наталією ЯРЕМОЮ з 11-А класом був проведений урок-реквієм «Герої нашого краю».

11.Урок патріотичного виховання «Дякую тобі, герою!» був проведений з 9-Г класом вчителем історії Олегом ТКАЧЕМ.