16 березня до Івано-Франківського спортивного ліцею завітав Президент Федерації Волейболу України – Михайло Григорович МЕЛЬНИК.
16 березня до Івано-Франківського спортивного ліцею завітав Президент Федерації Волейболу України – Михайло Григорович МЕЛЬНИК.
Він зустрівся з нашими ліцеїстами з волейбольної академії “Епіцентр -Подоляни”.
Також, окрім вихованців академії на зустрічі були присутні керівник академії – Костянтин ЛИСЕЙКО, тренери академії – Наталія БРАТЧИК, Віталій БОНДАР, Олександр ПРОКОПЕЦЬ і директор нашого ліцею Василь СТЕФАНИШИН.
Зустріч пройшла вдало. Учні з неймовірним захопленням спілкувались з Михайлом МЕЛЬНИКОМ, а він, в свою чергу, поділився з присутніми власним досвідом у волейбольному житті, розповів про успіх відомих спортсменів, з якими знайомий особисто, побажав усім присутнім впевнено крокувати до поставленої мети і наголосив, що усі перемоги – це наполеглива праця і саморозвиток особистості дуже важливий для молоді сьогодні, адже спорт є вагомою ланкою у розвитку України, як держави, а фундаментом є сформоване, вмотивоване підростаюче покоління.
На знак подяки Михайло Григорович отримав унікальний памʼятний подарунок від волейбольної Академії «Епіцентр-Подоляни» за популяризацію і розвиток дитячого волейболу.
Дякуємо ЗСУ та всім тим, хто допомагає в обороні нашої держави за можливість розвивати волейбол в Україні!????????