2 жовтня мало б виповнитися 28 років РОМАНУ ГУРИКУ- одному з наймолодших Героїв Небесної Сотні.

2 жовтня мало б виповнитися 28 років РОМАНУ ГУРИКУ- одному з наймолодших Героїв Небесної Сотні.
Його життя обірвалось 20 лютого 2014 року на Майдані, від кулі снайпера, де хлопець стояв за кращу долю України. Залишившись навіки дев’ятнадцятирічним, Роман Гурик полинув до вічності…
Нині, коли воєнний час у борні з одвічним ворогом творить нових Героїв, варто пам`ятати усіх Янголів Небесної Сотні, адже вони – наша совість, наша історична пам`ятка. Свіча у вигляді сердечка палахкотіла на світлий спомин про юнака…
Вахту пам’яті за невинно убієнним Романом Гуриком 5 жовтня організували вихователі ОЛЕКСАНДРА ВЛАДИКА, УЛЯНА ФУЩИЧ, та ліцеїсти Івано-Франківського спортивного ліцею, Івано-Франківської ОДА спільно з працівниками краєзнавчого відділу МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради. “Зараз або ніколи” – слова самого Романа означили пам`ятний захід, який присутні розпочали разом заупокійною молитвою. Чин панахиди відправив отець-капелан РОМАН ЗАЛЕСЬКИЙ.
Спогадами про онука поділився дідусь МИРОСЛАВ БАЗИЛЬКО. Очима дідуся ми мали можливість познайомитись з допитливими дитячими роками, фіолософськими юними літами, надзвичайно лінгвістичними здібностями (досконале знання англійської і польської мови) та високим патріотизмом онука.
Ліцеїсти — учні 11-П класу пом’янули Героя Небесної Сотні поетичним словом: АНГЕЛІНА УСЕНКО “Не для війни” та “Ти мій син”, МАР’ЯНА РАКОЧУК “Майдан не спить”, МАРІЯ СЕМЧИШИН “Жінко, чого ви плачете?”.
На завершення заходу молодь заспівала пісню “Біля тополі”, яку виконували педагог-організатор ГАЛИНА ГРИЦУК та учні 11-І класу МАРІЯ КОНДРАТЮК, АНТОНІНА СКУМАТЧУК, ВЕРОНІКА СЕМКОВИЧ.
На пам’ять про проведений захід родині Романі Гурика передали подарунок виконаний власними руками.
Герої не вмирають!!! Низький уклін родині за сина та онука!