Фонд Кличко відкрив спортивний майданчик у ліцеї-інтернаті

   8 травня 2015 року Фонд Кличко урочисто відкрив спортивний майданчик в Івано-Франківському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості. Саме цей навчальний заклад обрав Фонд на всеукраїнському конкурсі «Клич друзів – граймо разом», що проводився в березні-квітні вже вдесяте з 2005 року. Усе відбулося блискавично. 15 квітня Фонд Кличко оголосив переможців конкурсу. І трохи більше як за три тижні красунчик-майданчик уже знаходиться в епіцентрі гучного спортивного свята – на подвір’ї Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей з сільської місцевості відбувається урочисте відкриття спортивного майданчика за участю команди Фонду Кличко, представників Фундації Coca-Cola, батьків та мешканців міста! Новенькі спортивні снаряди приваблюють яскравістю барв і новизною. Таких об’єктів з’явилося в Україні 20 у 2015 році. В Івано-Франківську – один із них. Усього ж за десять років соціальної ініціативи «Клич друзів – граймо разом!» Фондом Кличко встановлено понад 160 спортмайданчиків. Метою цієї багаторічної діяльності є заохочення дітей до занять спортом шляхом розвитку спортивної інфраструктури. Ініціатива відбувається за рахунок гранту Фундації Coca-Cola. Ліцей розташований у приміщеннях колишнього професійно-технічного училища, яке не мало розвиненої спортивної інфраструктури.

   «Для проведення уроків фізичної культури ми домовляємося з нашими сусідами – училищами, технікувами –  і вони пускають нас на свої спортивні майданчики.Це пояснює те, чому ми вирішили взяти участь у соціальній ініціативі «Клич друзів – граймо разом!» – щоб забезпечити дітям свій спортивний майданчик», – повідомляє директор ліцею Андрій Іванович Лемко.

IMG_9728

«Тим вихователям і вчителям, які працюють у нашому ліцеї, пощастило – ми відбираємо кращих учнів із Івано-Франківської області і в нас навчаються діти дуже інтелектуально багаті», -зізнається директор. Згодом гордо заявляє, що вчителі усвідомлюють це і працюють з любов’ю до дітей і самовіддачею, та вдячні всім, хто підтримав заявку їхнього ліцею, зокрема, й на сайті Фонду Кличко.

   Фонд Кличко та Фундація Coca-Cola прийшли до спільної думки, що кожна школа-переможець є унікальною за своєю історією, знаменитими випускниками, освітніми здобутками й спортивними перемогами. Але всіх їх об’єднує спільна риса – любов до спорту і прагнення до перемоги.