Шевченко у патріотичних рядках

Є в нашій українські літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали частиною його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка. Поезія «Кобзаря» і постать самого Шевченка хвилювала і хвилюватиме не одне покоління. Мабуть, немає жодного поета чи прозаїка, котрий би не торкнувся творчості Шевченка.

«З «Кобзарем» у серці» – під такою назвою пройшла літературна вітальня у 10-Ф класі, яку підготували вихователь Страчук Г.Д., класний керівник

Кот Н.П., бібліотекарі Хміль М. С. та Рачій Н.В.

Учні згадали тих митців, які оспівували в своїх творах великого сина українського народу. Звучала поезія П. Куліша, І.Франка, В. Самійленка,

Б. Лепкого, Лесі Українки, А.Малишка, В.Симоненка, В. Стуса, Д. Павличка, Л.Костенко, письменників Прикарпаття, а також працівників та учнів ліцею.

Учні та гості заходу ознайомилися з виставкою творів Шевченка, а також з літературою про Кобзаря, яка є в бібліотеці ліцею.