17 січня 2023 року у бібліотеці Івано- Франківського спортивного ліцею відбулось засідання МО вихователів.

17 січня 2023 року у бібліотеці Івано- Франківського спортивного ліцею відбулось засідання МО вихователів.
План методоб’єднання був поділений на теоретичну та практичну частини. Голова МО Ганна СТАТКЕВИЧ та вихователь Марія БІЛОГАН розповідали та обговорювали з колегами питання академічної свободи педагога.
Активну участь в обговоренні взяли заступник директора з навчально-виховної роботи Марія МРІЧКО та заступник директора з виховної роботи Людмила АНДРЕЙЧУК, які чітко охарактеризували питання академічної свободи , як важливого аспекта у роботі вихователя.
Вихователь Ірина ДАНИЛЕЙЧУК виступила з презентацією авторської статті “Національно- патріотичне виховання учнів із використанням елементів творчої спадщини С.Русової “Розвиток педагогіки партнерства в освітньому середовищі ліцею з метою формування життєвих компетентностей учнів”.
У другій частині МО відбувся патріотичний майстер- клас “Оберіг для воїнів ЗСУ” де вихователі Ольга СЕМАНІВ, Світлана ЛЮКЛЯН та Марія БІЛОГАН навчали присутніх виготовляти браслети з жовто-блакитних стрічок та ангеликів своїми руками .Обереги будуть відправлені на фронт разом із окопними свічками та маскувальними сітками.
Щиро вдячні за допомогу і підтримку бібліотекарю Марії ХМІЛЬ та вихователю Орисі ВІЗНЮК, а також всім хто долучився до цієї благодійної акції.
Вся робота проводилась в духовному, патріотичному дусі, з великим бажанням допомогти нашим воїнам та наблизити до Перемоги.
Слава Україні! Слава нашим героям!